Mail: info@vivadens.eu   Phone: +370 5-262-7990

 

Sveiki atvykę į VivaDens – Estetinės odontologijos centrą

Nuo 2000 m. gyvuojantis ir nuo bazinės iki aukščiausios kokybės paslaugas teikiantis01
Estetinės odontologijos centras VivaDens skleidžia sveikatą ir gražias šypsenas visos respublikos ir užsienio pacientams (klientams). Vivo lotyniškai reiškia gyvas, dens – dantis.

Orientuojantis į kvalifikuotą ir kokybišką odontologinį darbą, nuolatinį mokymąsi bei į teisingumą ir nuoširdumą viduje ir teikiant paslaugas klientams VivaDens susibūrė jauna, profesionali ir darni komanda.

Pasaulinio lygio paslaugas teikiančiame estetinės odontologijos centre sekama ir diegiama viso pasaulio patirtis, pačios moderniausios, ekologiškos, saugiausios technologijos, vykdoma griežta infekcijos kontrolė.

VivaDens orientuojasi į prevenciją ir profilaktiką, o kai gydymas yra reikalingas – į mažiausiai invazinį arba labiausiai konservatyvų gydymą. Šiandien geriau būtų klientui klausti odontologo ne apie emalio pakeitimą, o: „Kiek kainuoja mano dantų emalio išsaugojimas?“. JAV ir Vakarų Europos estetinės odontologijos autoritetai teigia: „Mūsų tikslas labiau turėtų būti ne smulkmeniškas restauravimas to, ko trūksta, o nepaliaujamas apsaugojimas to, kas lieka. Taigi geriausia odontologija klientui ir gydytojui yra mažiausios invazijos odontologija.” Journal of Esthetic and Restorative Dentistry 2008, Vol 20, N6.

VivaDens įkūrėja ir vadovė gydp. odontologė I.Ivancė – pasaulinio pripažinimo02
sulaukusi estetinio plombavimo specialistė, gražinanti Lietuvos ir užsienio klientų šypsenas ir savo patirtimi besidalinanti su kolegomis. Lietuvoje gyd. I.Ivancė kol kas yra vienintelė Tarptautinio estetinio plombavimo konkurso laureatė. Nemažai žymiausių Lietuvos estetinės odontologijos gydytojų pas ją mokėsi ir dirbo VivaDens.

Čia dirba įvairių krypčių odontologai.03 VivaDens bendradarbiauja su Lietuvos ir Vakarų odontologijos mokslininkais ir praktikos specialistais. Todėl į VivaDens besikreipiančių klientų dantys ir burnos ertmė sutvarkomi visuminiai iki aukščiausios kokybės – pradedant nuo profesionalios burnos ertmės higienos, esant reikalui dantis balinant, tiesinant dantis breketais, išgydant dantų šaknų kanalus, dantenas, įsukant implantus, protezuojant, derinant protezavimą su natūraliais dantimis ir plombavimu ir pan. Tik visuminiai kokybiškai ir iki galo gydant galime kartu džiaugtis tiek dantų funkcionalumu ir estetiškumu, tiek ir ilgalaikiu rezultatu.

Čia nuolat taikomos naujovės, tarp jų viena iš naujausių pasaulyje kokybiška, ekonomiška ir greita vieno vizito dantų protezavimo sistema CAD/CAM Cerec 3D ir 3Shape. VivaDens pirmą kartą Lietuvoje sukurta ir įdiegta kompiuterinė odontologinių Paslaugų vadybos sistema ir reali pažangi odontologinių paslaugų vadyba. Drąsiai galima teigti, kad klinika gali būti įmonės darnaus darbo ir vadybos pavyzdžiu.

Pasaulį įkvepia šypsenos. VivaDens padaro savo darbą! VivaDens vyksta kvalifikacijos tobulinimo kursai gydytojams odontologams bei pažangios vadybos kursai klinikų vadovams ir vadybininkams. Lietuvos Respublikos Odontologų Rūmai 2006-2016 m. teikė VivaDens Padėkos raštus už partnerystę ir nuoširdų bendradarbiavimą.

04Be to centre jūs pajausite jautrumą ir dėmesingumą klientui, Jus palies nuolatinės kūrybos atmosfera. Kiekviena estetinės odontologijos paslauga VivaDens – ir dar viena natūrali ir graži kliento šypsena papuošia jo gyvenimą bei pradžiugina jo bei gydytojo širdį.

VivaDens pasiruošęs sutikti ir priimti visus suinteresuotus estetinės ir bendrosios odontologijos pacientus (klientus), nuolat mokytis bei dalintis patirtimi su kolegomis.

Darbo laikas:

I-V: 8:00 – 17:00 val., VI: 8:00 – 14:00 val.

Telefonas registracijai: (8-5) 262 79 90 arba (8-5) 267 54 04.

VivaDens teikiamos paslaugos:

o Konsultacijos ir profilaktinė dantų apžiūra
o Skaitmeninis šypsenos dizainas ir rekonstrukcija (DSD & DSR)
o Profesionali burnos ertmės higiena ir dantenų vagelės dekontaminacija (infekcijos nukenksminimas) lazeriu
o Dantų balinimas lazeriu centre, paruošimas balinimui namuose
o Greitas estetinis suaugusiųjų dantų tiesinimas – Six Month Smiles ® sistema (breketais). Vidutinė dantų tiesinimo ir kt. trukmė – 6 mėnesiai. Naujiena Lietuvoje!
o Greitas estetinis suaugusiųjų dantų tiesinimas išimamais elaineriais. Vidutinė dantų tiesinimo ir kt. trukmė – 1,5 – 4,5 mėnesiai. Naujiena Lietuvoje!
o Estetinis plombavimas
o Estetinis protezavimas CEREC 3D ir 3Shape per vieną vizitą Naujiena Lietuvoje!
o Estetinis protezavimas
o Estetinio plombavimo ir protezavimo suderinimas
o Implantacija ir protezavimas ant implantų, sinuso pakėlimo, kaulo priauginimo chirurginės operacijos
o Dantų šaknų kanalų gydymas be ir su mikroskopu
o Periodontologinės procedūros (kiuretažas, gingivektomija, lopo operacija)
o Minimaliai invazyvus dantenų recesijų gydymas Chao Pinhole™ metodika
o Kosmetinė gleivinės aukščio, lūpų, liežuvio pasaitėlių korekcija lazeriu
o "Dantenų šypsenos" korekcija (chirurginė lūpos repozicija) Naujiena Lietuvoje!
o Paprastas dantų šalinimas, sudėtingas protinių ir retinuotų dantų šalinimas
o Uždegiminių audinių pašalinimas lazeriu
o Lūpų herpes gydymas lazeriu
o Karieso rizikos testai ir individualios prevencijos programos Naujiena Lietuvoje!
o T-Scan: skaitmeninis sąkandžio skanavimas, analizė ir koregavimas Naujiena Lietuvoje!
o Žaizdų gijimo skatinimas Trombocitais praturtintu fibrinu (TPF) Naujiena Lietuvoje!
o 3D ir panoraminės dantų rentgeno nuotraukos, kompiuterinė tomografija (KT)
o Preliminari estetinės odontologijos konsultacija internetu
o Preliminari implantacijos konsultacija internetu
o Kokybiškos veido, šypsenos ir dantų foto nuotraukos Naujiena Lietuvoje!

Bazinis kainynas
Registracijos tvarka

05 015 013 012 07 09 010 011 06

VivaDens džiaugiasi, kad gali pasiūlyti Lietuvos ir užsienio klientams šiltą, jaukią bei ramią aplinką bei praturtinti jūsų gyvenimą gražia šypsena. Kvalifikuotas patyręs ir paslaugus personalas paliks jums teigiamo vizito pas odontologą patirtį.