Mail: info@vivadens.eu   Phone: +370 5-262-7990

 

Konsultacijos ir profilaktinė apžiūra

VivaDens teikia šias konsultacijas ir profilaktines apžiūras:

  • Terapinė ir estetinio dantų plombavimo konsultacija (iki 20 min);
  • Terapinė ir estetinio dantų plombavimo ir protezavimo laminatėmis ar su CEREC sistema konsultacija (iki 30 min);
  • Dantų protezavimo ir implantacijos konsultacija (iki 20 min);
  • Nauja Lietuvoje! Greitos estetinės suaugusiųjų ortodontijos "Six Month Smiles" (JAV) sistema konsultacija (iki 20 min) dėl dantų tiesinimo ir kt.; gydymo trukmė - apie 6 mėn.
  • Konsiliuminė konsultacija (gydytojo sprendimu, kai konsultuoja du gydytojai odontologai - estetinio plombavimo ir estetinio protezavimo gydytojas);
  • Dantų balinimo konsultacija (iki 10 min);
  • Preliminari estetinės odontologijos konsultacija internetu; Laikinai nekonsultuojame
  • Preliminari implantacijos konsultacija internetu; Laikinai nekonsultuojame
  • Profilaktinė apžiūra (iki 15 min).

Terapinės ir estetinio dantų plombavimo konsultacijos (iki 20 min.) metu klientas informuojamas apie trūkumus, pažeidimus ir pasekmes burnos ertmėje, pateikiamos atitinkamo gydymo rekomendacijos, gydymo planas, kainos. Į konsultaciją įeina rekomendacijos dėl dantų balinimo, endodontinio gydymo, dantų šalinimo, estetinio plombavimo galimybių: sangrūdos rekonstrukcijos, tarpų tarp dantų uždarymo, spalvos keitimo ir pan. VivaDens gydytojų estetinio plombavimo kvalifikacijos

Dantų protezavimo ir implantacijos konsultacijos (iki 20 min.) metu klientas informuojamas apie trūkumus, pažeidimus ir pasekmes burnos ertmėje, pateikiamos atitinkamo gydymo rekomendacijos, gydymo planas, kainos. Į konsultaciją įeina rekomendacijos dėl dantų balinimo, endodontinio gydymo, dantų šalinimo, ortopedinio gydymo (protezavimo), implantacijos, suderinimo su estetiniu plombavimu galimybių aptarimas.

Greitos estetinės suaugusiųjų ortodontijos "Six Month Smiles" (JAV) sistema konsultacija (iki 20 min) dėl dantų tiesinimo ir kt.; gydymo trukmė - apie 6 mėn.

Preliminari estetinės odontologijos konsultacija internetu. Internetu konsultuojame tik dėl šešių priekinių viršutinių arba apatinių dantų. Konsultacija galioja ~ 3 mėn. laikotarpiui, kurį kartais gydytojas-odontologas gali pratęsti iki 6 mėn., priklausomai nuo burnos sveikatos būklės. Po internetinės konsultacijos galima iš anksto rezervuoti laiką procedūroms. Detalesnė konsultacijos eiga.

Preliminari implantacijos konsultacija internetu. Konsultacija galioja ~ 3 mėn. laikotarpiui, kurį kartais gydytojas gali pratęsti iki 6 mėn., priklausomai nuo burnos sveikatos būklės. Po internetinės konsultacijos galima iš anksto rezervuoti laiką procedūroms. Detalesnė konsultacijos eiga.

Profilaktinės apžiūros metu (15 min) klientas informuojamas apie dantų ir burnos ertmės higieną, trūkumus, pažeidimus, pateikiamos rekomendacijos dėl balinimo, estetinės odontologijos bei bendrosios odontologinės konsultacijos bei pasiūloma, nuo ko pradėti gydymą. Profilaktinės apžiūros metu gydymo planas nesudaromas.

Preliminari profilaktinė apžiūra po profesionalios burnos ertmės higienos procedūros - nemokama.

Klientas gali paprašyti išplėsti profilaktinę apžiūrą iki atitinkamos konsultacijos. Tuomet apžiūros kaina įeina į konsultacijos kainą, o gydantis visa konsultacijos kaina įskaitoma į gydymo kainą.